وبلاگ جادی و پادکست رادیو گیک

یکی از وبلاگهای مورد علاقه من، وبلاگ جادی است (متاسفانه فیلتره). جادی یه گیک دوست داشتنیه: لیسانس برق خونده و فوق جامعه شناسی، عاشق آزادیه (آزادی بیان و نرم افزارهای آزاد متن و رایگان خصوصا لینوکس).

همچنین چند سالی هست که رادیو گیک (چون فیلتره میتونید رادیو گیک رو در ساوند کلاد گوش کنید) رو گوش میدم. پادکستی که توسط جادی تولید میشه و همونطور که خودش میگه برای کسائی که تکنولوژی براشون فقط تلاش دائمی برای خوندن و حفظ اینکه فلان مدل فلان چیز فرقش با فلان مدل بهمان چیز چیه و تو بازار چنده و شایعه اینکه قراره کی مدل فلانترش بیاد نیست و ترجیح می‌دن یک پله عمیق تر بشن و تو تقاطع تکنولوژی و جامعه، دغدغه‌های انسانی‌شون رو مطرح کنن. رادیو گیک برای گیک های سرگردان در تقاطع جامعه و تکنولوژی. 🙂 سایتش فیلتره ولی هر جا که پادکست گوش میدید (شنوتو، ناملیک، کست باکس، و حتی تلگرام و دراپ باکس)، میتونید دنبالش بگردید. تو هر قسمت چند تا اخبار کوتاه میگه و بعد قسمت در اعماق که چند تا مطلب طولانیتر میگه و بعدش نامه ها و تقبیح ها و تشویق ها.

اگه نمیدونید گیک یعنی چی: قسمت سوم رادیو گیک با عنوان غول بازار مکاره رو گوش بدید 🙂

ضمنا اگر میخواهید پادکست راه بندازید، خوبه که این ۵+۱ نکته جادی در مورد ساخت پادکست رو هم بخونید و به کار ببندید.

دعوت به گفتگو: اگر برخی از اپیزودهای این پادکست را گوش دادید و نکاتی شنیدید که مناسب می‌دانستید سایر دوستان شما هم بدانند، آنها را در اینجا با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *